Zaznacz stronę

Strona internetowa

do końca LUTEGO

w cenie 1299zł brutto

W pełni wykonana strona WWW

Dostosowanie do telefonów i tabletów

Rok ważności domeny internetowej

Skrzynki pocztowe i certyfikat ssl

Roczny hosting dla Twojej strony

Prosty w obsłudze panel
do samodzielnego zarządzania stroną

Jasne i przejrzyste zasady współpracy.

Żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów

Divider Text

Profesjonalna strona internetowa

Oparta o najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Strona dostosowana do telefonów i tabletów. Zoptymalizowana pod względem czasu wczytywania, wszystkich przeglądarek oraz wszystkich urządzeń mobilnych. Wykonana tak aby przynieść jak największe zyski

Roczny hosting na naszych serwerach oraz domena wykupiona na 12 miesięcy (domena z końcówką .pl)

Po konsultacji wykupujemy dla Państwa domenę, pod którą umieścimy Państwa stronę – zawsze wraz z klientem staramy się dobrać idealną domenę do zakresu działalności. W cenie mają Państwo również rok hostingu na naszych serwerach.

Prosty w obsłudze system zarządzania treścią

Po zakończeniu prac otrzymują Państwo dostęp do prostego w obsłudze edytora treści oraz grafik na stronie. Edycja treści przypomina edytora z programów typu “Word” a zmiana lub dodanie zdjęcia przypomina dodanie załącznika do e-maila. Dodatkowo do panelu administratora dołączamy instrukcję obsługi dokładnie opisującą każdy krok edycji wraz ze zrzutami ekranu.

Różnego rodzaju dodatki urozmaicające wygląd strony

Chętnie dodamy różnego rodzaju moduły: ✚ Pokazy slajdów, ✚ Galerie zdjęć, ✚ Interaktywne mapki Google, ✚ Favicon, ✚ Rozwijane menu, ✚ Profesjonalne statystyki, ✚ Formularz kontaktowy, ✚ Czat online, ✚Moduł szybkiego połączenia z telefonu ✚ Animacje grafik / treści, ✚ Newsletter ✚ Czat online ✚ Google translate i wiele więcej. Dodatkowo instalujemy moduł automatycznych aktualizacji aby strona działa w pełni sprawnie bez Państwa udziału.

Nie ograniczamy ilości podstron a poprawki wprowadzamy do pełnej satysfakcji klienta.

Integracja z kontem Facebook oraz innymi social mediami

Zainstalujemy na Twojej stronie skrytp tzw. “metkę” integracyjną z Twoim kontem Facebook lub innymi social mediami

Konta pocztowe dla Twojej firmy

Stworzymy dla ciebie przejrzyste adresy e-mail np. “biuro@twoja_domena.pl”

RODO

Dostosowanie Twojej strony do wymagań RODO oraz zamieszczenie informacji o plikach Cookies, dodatkowo wysyłamy Państwu prawa autorskie do strony

Najnowsze technologie

Dzięki naszej ofercie Twoja strona będzie dostosowana do najnowszych technologii oraz przez najbliższe lata nie będą potrzebne żadne zmiany ani aktualizacje

Ponad połowę odwiedzin Twojej strony będą stanowić użytkownicy korzystający z telefonów komórkowych!

Strona dostosowana

do telefonów
i tabletów

Wykonywane przez na strony projektujemy z myślą o mobilności.

Doskonale rozumiemy jak ważne jest, aby Twoja strona była dostosowana do wszystkich urządzeń. Tworzymy interaktywne i estetyczne strony internetowe działające w pełni – niezależnie od tego, czy Ty oraz Twoi klienci korzystają z iPhone’a, Androida czy iPada.

Certyfikat SSL

W przypadku braku certyfikatu SSL, klient zostanie powiadomiony o “niebezpieczeństwie” co często powoduje opuszczenie strony przed jej obejrzeniem i brak zaufania do firmy.

Prosty w obsłudze panel administratora

Po zakończeniu prac i pełnym uruchomieniu strony internetowej wysyłamy Państwu dostęp do naszej instrukcji obsługi. W naszym poradniku napisanym na podstawie realizacji ponad 3000 prac zawarliśmy wszystkie niezbędne informację wraz z zrzutami ekranu i przejrzystymi oznaczeniami graficznymi.

Dzięki instrukcji w prosty sposób zmienią Państwo w przyszłości samodzielnie treść na stronie, zdjęcia a nawet kolorystkę, czcionki itp. Dodatkowo nasza instrukcja jest na bieżąco aktualizowana oraz zawiera sekcję najczęstszych pytań i odpowiedzi gdzie w prosty sposób odnajdą Państwo odpowiedź na większość nasuwających się pytań.

Prędkość wczytywania strony WWW

Po zakończeniu prac i pełnym uruchomieniu strony internetowej optymalizujemy jej czas wczytywania. Badania Google pokazały iż strony ładujące się powyżej 5 sekund tracą ponad 40% zainteresowanych klientów stąd też tak ważne jest aby nasza strona działała szybko i sprawnie na wszelkiego rodzaju urządzeniach.
W optymalizacji wykonujemy następujące punkty

Pomoc oraz strefa klienta

Po zakończeniu prac nadal pozostajemy do dyspozycji klienta i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania.

Otrzymają od nas Państwo również dostęp online do pełnego raportu przeprowadzonych prac nad stroną www oraz wykonanych działań SEO do tego bon rabatowy na kolejną stronę oraz informację o przyszłych płatnościach i niezbędne dokumenty

Po zakończeniu prac nadal pozostajemy do dyspozycji klienta i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania.

Otrzymają od nas Państwo również dostęp online do pełnego raportu przeprowadzonych prac nad stroną www oraz wykonanych działań SEO do tego bon rabatowy na kolejną stronę oraz informację o przyszłych płatnościach i niezbędne dokumenty

Przebieg realizacji

1. Zakup strony internetowej

Jeżeli spodobała Ci się nasza oferta dokonujesz zakupu poprzez jedną z oferowanych poniżej form płatności.

2. Przesłanie informacji dotyczących strony www

Po dokonaniu zakupu, prosimy o wypełnienie naszego formularza dotyczącego wyglądu strony (nie jest konieczne dostarczanie grafik, treści mogą być opisane ogólnie, a my dostosujemy je do potrzeb)

3. Projektowanie

Po otrzymaniu informacji rozpoczynamy pracę nad tworzeniem strony internetowej, wstępny projekt wysyłamy po 6/7 dniach roboczych.

4. Akceptacja projektu

Jeżeli projekt spełnia Twoje oczekiwania akceptujesz go a jeżeli nie wprowadzamy poprawki aż do pełnego zadowolenia.

5. Zakończenie prac i uruchomienie strony

Po zaakceptowaniu projektu strona zaczyna działać pod docelową domeną – przesyłamy raport z przeprowadzonych prac, dostęp do panelu samodzielnego zarządzania stroną.

Jeśli posiadasz swój serwer lub swoją domeną wszystko w cenie skonfigurujemy

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Koszty przedłużenia wszystkich usług na kolejny rok.

pierwszym roku zapewniamy Państwu wszystkie niezbędne usługi w cenie. Po upływie tego okresu, jeśli zdecydują się Państwo kontynuować korzystanie przez kolejny rok, koszt wyniesie jedynie 250 zł brutto. W tej cenie zawarte są usługi hostingowe, domena, certyfikat SSL, skrzynki pocztowe, regularne kopie zapasowe oraz wsparcie techniczne.

Co jeśli mam swoją domenę / hosting?

Jeśli kupili Państwo domenę, po akceptacji możemy podpiąć pod nią wykonaną przez nas stronę internetową. Natomiast jeśli mają Państwo swój hosting, po pełnej akceptacji bez problemu przeniesiemy stronę internetową na Państwa konto hostingowe.

Czy ograniczają Państwo ilość poprawek?

Nasze usługi wykonujemy do pełnej satysfakcji klienta.

Czy mój projekt będzie indywidualny?

Tak, strona internetowa będzie indywidualna i zgodna z Państwa wymaganiami.

Co muszę dostarczyć abyśmy mogli rozpocząć współpracę?

Po zakupie usługi prosimy o wypełnienie naszego formularza: https://ziprstudio.pl/formularz

Mogą Państwo również dostarczyć informację bezpośrednio na nasz adres e-mail. Do rozpoczęcia prac potrzebujemy ogólnych informacji odnośnie Państwa firmy.

Czy moja strona będzie działać na wszystkich urządzeniach, smartfonach?

Tak, strona internetowa działa na wszystkich urządzeniach

Mam już własne logo, zdjęcia - czy jest możliwość ich użycia?

Tak, oczywiście.

Czy poradzę sobie z panelem administratora na swojej stronie internetowej?

Tak, nasi klienci sprawnie korzystają z panelu administratora, a my dodatkowo dostarczamy im instrukcję obsługi. Dzięki temu szybko i łatwo w pełni wykorzystują wszystkie funkcje, które oferuje panel.

Co mogę edytować na swoją stronę internetową?

Każdy element – kolory, treści, grafiki. Po zakończeniu prac przysyłamy instrukcję obsługi.

Czy istniejąca strona internetowa będzie miała możliwość rozbudowy, na przykład o funkcje sklepu internetowego?

Tak, stronę internetowa, którą utworzymy można z łatwością w przyszłości rozbudowywać o nowe moduły i dowolnie edytować. Rozbudowę można wykonać samodzielnie lub we współpracy z nami.

W jakim systemie CMS wykonana jest strona?

Strona wykonana jest w systemie WordPress.

Ile czasu zajmie stworzenie strony do pełnego uruchomienia?

W większości przypadków projekt do pełnej finalizacji doprowadzamy w 13/14 dni – zależnie od ilości poprawek wprowadzanych do projektu oraz stopnia zaawansowania stosowanych rozwiązań.

Czy oferujecie wsparcie techniczne po wdrożeniu strony?

Tak po uruchomieniu strony zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy z początkowymi samodzielnymi edycjami.

Co to jest domena?

Domena to unikalny adres internetowy, który umożliwia identyfikację i dostęp do konkretnej strony, na przykład „www.ziprstudio.pl”

Co to jest hosting?

Hosting to usługa polegająca na udostępnianiu przestrzeni na serwerze, która umożliwia przechowywanie plików, danych i treści strony internetowej, umożliwiając dostęp do niej przez przeglądarkę internetową. Serwer hostingowy zapewnia 24/7 dostępność witryny w sieci.

Czy mogę zobaczyć wykonane przez Was strony?

Tak, zapraszamy do zakładki https://ziprstudio.pl

Co się dzieje po zakończeniu projektu? Czy mogę liczyć na wsparcie techniczne?

Po zakończeniu projektu zapewniamy wsparcie techniczne, pomagając rozwiązać ewentualne problemy i dostosowując witrynę do zmieniających się potrzeb w zależności od ilości prac wyceniamy usługę.

ZiprStudio Przemysław Zieleziński
ul. Adama Mickiewicza 22/5
56-300 Milicz
NIP: 9161261414
REGON: 369287607

Tutaj nas znajdziesz:
Facebook | Instagram | Behance

Dołącz do naszego teamu!
biuro@ziprstudio.pl