Do końca czerwca strona internetowa ONEPAGE tylko 599 PLN!

KLIENT
Browar Impuls

BRIEF

Browar Impuls to mały browar restauracyjny, który powstał z pasji i zamiłowania do piwa rzemieślniczego.  Browar zlokalizowany jest w wybudowanym w 1790 roku budynku dawnej szkoły, który został odrestaurowany w 1992 roku i od tej pory mieści się tam rodzinna restauracja Impuls.

Do naszych zadań należało zaprojektowanie logo oraz etykiety na butelkę premierowego piwa. Właścicielom browaru bardzo zależało by na etykiecie znalazł się stary budynek obecnego browaru. Niestety nie dysponowali oni, żadnymi zdjęciami poza starym obrazem wiszącym na ścianie restauracji. Podjęliśmy wyzwanie szkicując od początku na jego podstawie rycinę budynku i chyba wyszło nam całkiem nieźle.

Logo browaru w oczekiwaniach klienta miało być nowoczesne ale i musiało nawiązywać do samej restauracji. Szybko udało nam się osiągnąć kompromis i łącznikiem stał się symbol korony, który jest także częścią logo restauracji Impuls. Po zakończeniu procesu projektowego przystąpiliśmy do realizacji druku i stałych dostaw etykiet.

ZADANIA

  • Projekt logo
  • Projekt etykiety
  • Projekt kapsla

Zajmujemy się projektowaniem graficznym, usługami DTP,  przygotowaniem materiałów do druku i internetu oraz tworzeniem stron internetowych.

Wykonujemy m.in. skład i łamanie tekstu: książek, gazet, czasopism, biuletynów, raportów, katalogów, folderów, ulotek, wizytówek i wielu innych. Projektujemy logo oraz identyfikację wizualną.

Dzięki stałej współpracy z wieloma renomowanymi drukarniami offsetowymi i cyfrowymi z całego kraju, możemy zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny druku.

Mamy bogate doświadczenie w realizacji projektów dla małych i średnich firm, korporacji, instytucji kultury, samorządów i fundacji.

Pomożemy Ci w stworzeniu wizerunku Twojej firmy.

ZiprStudio
ul. Adama Mickiewicza 22/5
56-300 Milicz (Poland)

→ lokalizacja na mapie

+48 697 932 127
biuro@ziprstudio.pl

Tutaj nas znajdziesz:
Facebook | Instagram | Behance

Zadzwoń do nas