Do końca czerwca strona internetowa ONEPAGE tylko 599 PLN!

KLIENT
Gmina Krośnice

BRIEF

Święto Sadów to coroczna impreza, której inicjatorem jest grupa sadowników z Wierzchowic i okolicznych wsi. Dni Sadów są dla sadowników czasem spojrzenia z dystansu na ich całoroczne dokonania. Wydarzenie ma charakter regionalny i co roku ściąga bardzo wielu uczestników. Część artystyczna jest bogata w występy lokalnych zespołów oraz tych znanych w całym kraju. Bardzo urozmaicona jest część wystawowa na której okoliczni sadownicy, wikliniarze oraz pszczelarze prezentują owoce swoje pracy.

Do naszych zadań należało przygotowanie projektów zaproszeń, plakatów, banerów oraz pamiątkowych przypinek. Po zakończeniu etapu projektowego, przystąpiliśmy do produkcji przypinek oraz wydruku banerów.

ZADANIA

  • projekt graficzny plakatu
  • projekt graficzny zaproszenia
  • projekt graficzny oraz wykonanie banerów
  • projekt graficzny oraz wykonanie przypinek pamiątkowych

Zajmujemy się projektowaniem graficznym, usługami DTP,  przygotowaniem materiałów do druku i internetu oraz tworzeniem stron internetowych.

Wykonujemy m.in. skład i łamanie tekstu: książek, gazet, czasopism, biuletynów, raportów, katalogów, folderów, ulotek, wizytówek i wielu innych. Projektujemy logo oraz identyfikację wizualną.

Dzięki stałej współpracy z wieloma renomowanymi drukarniami offsetowymi i cyfrowymi z całego kraju, możemy zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny druku.

Mamy bogate doświadczenie w realizacji projektów dla małych i średnich firm, korporacji, instytucji kultury, samorządów i fundacji.

Pomożemy Ci w stworzeniu wizerunku Twojej firmy.

ZiprStudio
ul. Adama Mickiewicza 22/5
56-300 Milicz (Poland)

→ lokalizacja na mapie

+48 697 932 127
biuro@ziprstudio.pl

Tutaj nas znajdziesz:
Facebook | Instagram | Behance

Zadzwoń do nas