Zaznacz stronę

KLIENT
CETS Krośnice

BRIEF

CETS to Centrum Edukacyjno-Turystyczno-Sportowe mieszczące się w Gminie Krośnicach na Dolnym Śląsku. CETS jest organizatorem Rajdu rowerowego „Śladami Ryszarda Szurkowskiego”. Jest to cykliczna impreza, która odbywa się nieprzerwanie od 2010 roku. Miłośnicy dwóch kółek spotykają się w Krośnicach dwa razy do roku w ostatnią sobotę kwietnia i pierwszą września. Największą wartością rajdu jest obecność Ryszarda Szurkowskiego urodzonego w Świebodowie we wiosce położonej 4km od Krośnic. Jest on jednym z najwybitniejszych w historii polskich kolarzy szosowych, dwukrotnym wicemistrzem olimpijskim, czterokrotnym medalistą mistrzostw świata. Najbardziej znany jest ze zdominowania przez kilka lat z rzędu Wyścigu Pokoju. Jest również trzykrotnym mistrzem świata amatorów oraz dwunastokrotnym mistrzem Polski. Dodatkowo Pan Ryszard jest Honorowym Obywatelem Gminy Krośnice.

ZADANIA

  • Logotyp
  • Kreacja graficzna
  • Plakaty
  • Zaproszenia
  • Banery
  • Numery startowe
Rajd jest przedsięwzięciem mającym na celu popularyzację aktywnego trybu życia. Ideą jest wzięcie udziału małych i dużych, profesjonalistów i amatorów i przejechanie tras, a nie ściganie się. Uczestników przyciągają malownicze trasy Doliny Baryczy, które wiodą przez lasy oraz wokół Stawów Milickich. Wszystkie te cechy są zawarte w logo, które zaprojektowaliśmy.
Żadna impreza rowerowa nie może odbyć się bez pamiątkowych numerów startowych. Zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy numery startowe odporne na każde warunki atmosferyczne. Numer 1 zawsze trafia do lidera wyścigu Ryszarda Szurkowskiego.

Zajmujemy się projektowaniem graficznym, usługami DTP,  przygotowaniem materiałów do druku i internetu oraz tworzeniem stron internetowych.

Wykonujemy m.in. skład i łamanie tekstu: książek, gazet, czasopism, biuletynów, raportów, katalogów, folderów, ulotek, wizytówek i wielu innych. Projektujemy logo oraz identyfikację wizualną.

Dzięki stałej współpracy z wieloma renomowanymi drukarniami offsetowymi i cyfrowymi z całego kraju, możemy zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny druku.

Mamy bogate doświadczenie w realizacji projektów dla małych i średnich firm, korporacji, instytucji kultury, samorządów i fundacji.

Pomożemy Ci w stworzeniu wizerunku Twojej firmy.

ZiprStudio
ul. Adama Mickiewicza 22/5
56-300 Milicz (Poland)

→ lokalizacja na mapie

+48 697 932 127
biuro@ziprstudio.pl

Tutaj nas znajdziesz:
Facebook | Instagram | Behance